Wiadomości

  • 16 marca 2015
  • wyświetleń: 1186

W nocy włamał się do samochodu

Policjanci z komisariatu III wspólnie ze strażnikami miejskimi zatrzymali 25-letniego bielszczanina, który włamał się do dostawczego Volkswagena T4. Za przestępstwo to może mu teraz grozić nawet do 10 lat za kratami.

Nocą, dyżurny straży miejskiej obsługujący monitoring, zauważył młodego mężczyznę, który na parkingu przy ul. Kącik podchodził do samochodów. Szarpał za klamki i sprawdzał, czy pojazdy te są otwarte. Zachowanie mężczyzny wzbudziło podejrzenia dyżurnego, który natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia patrolom w centrum miasta.

Informacje te przyczyniły się do zatrzymania włamywacza, który w międzyczasie wyłamał zamki i przedostał się do dostawczego Volkswagena. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Nazajutrz usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.