bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 marca 2015
  • 21 marca 2015
  • wyświetleń: 2621

Na targach promują zdrową żywność

Za nami:

2. Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia odbędą się w dniach 21-22 marca w hali Widok przy ulicy Widok 12 w Bielsku-Białej.

Targi EKOstyl to miejsce prezentacji, a także promocji produktów i usług związanych ze zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia. Pierwsza edycja EKOstylu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno firm, jak i szerokiej publiczności, na targach prezentowało się ponad 100 wystawców, a odwiedziło je prawie 4 tys. gości.

Targi Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia to możliwość poznania najnowszych produktów i usług proekologicznych dostępnych na rynku, a także okazją do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami ekologicznych branży. Jest to także atrakcyjna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie, szanując jednocześnie otaczające nas środowisko. W trakcie targów odbędą się panele dyskusyjne, wykłady i specjalne konferencje po święcone żywności i trendom w branży spożywczej oraz sposobom zachowania zdrowia i urody.

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad targami. Szczegółowy program targów znajduje się na stronie www.targibielskie.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.