bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 marca 2015
  • wyświetleń: 2025

Kolacja ze zwycięzcą Rajdu Dakar

Gemini Park włącza się do akcji charytatywnej mającej na celu zbiórkę niezbędnych funduszy na zakup łóżek turystycznych, z których korzystać będą rodzice czuwający w nocy przy łóżeczkach swoich dzieci w bielskim Szpitalu Pediatrycznym.

Akcja podyktowana jest troską o dzieci znajdujące się na oddziale w bielskim szpitalu, na którym, z braku środków finansowych, część rodziców czuwających przy swoich pociechach, spędza noce czuwając na krzesłach. Celem akcji jest zebranie środków finansowych, które umożliwiałyby zakup łózek turystycznych. Inicjatorem zbiórki jest Monika Jaskólska, właściciej marki odzieżowej J. Fryderyk.

W dniu 24 kwietnia odbędzie się bal charytatywny pod hasłem "Nie wypada nie pomagać". Jeżeli uda się zebrać kwotę, która przekroczy niezbędną ilość gotówki jaka jest potrzebna na zakup łózek, pozostałe pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby budowanej właśnie nowoczesnej sali operacyjnej.Podczas balu odbędzie się licytacja nagród ufundowanych specjalnie na tę okazję.

Do akcji włącza się również Gemini Park Bielsko-Biała, która przekazuje nagrodę w postaci kolacji z Pierwszym Polakiem, który zwyciężył Rajd Dakar, zdobywcą Pucharu Świata oraz właścicielem Centrów Handlowych Gemini Park Rafałem Sonikiem, do wylicytowania podczas balu charytatywnego.

Cena biletu, z racji jego wyjątkowego charakteru, to 500 zł od pary. Nie zabraknie osób znanych i lubianych oraz atrakcji w postaci występów artystycznych. Oferty należy zgłaszać wraz z krótkim opisem oraz nr kontaktowym na adres mjaskolska@jfj.com.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.