bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2283

Dozór dla chuligana

24-letni bielszczanin groził sąsiadce, uszkodził drzwi jej mieszkania i jakby tego było mało, znieważył interweniujących policjantów. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 5 lat więzienia.

W korytarzu bloku przy ul. Jutrzenki, pijany mężczyzna wszczął awanturę ze swoją sąsiadką. W czasie kłótni groził jej śmiercią, zdemolował drzwi jej mieszkania. Kobieta wezwała na pomoc stróżów prawa.

Widok umundurowanych funkcjonariuszy tylko rozjuszył sprawcę. Mężczyzna nadal zachowywał się wulgarnie i nie przebierał w słowach. Znieważył policjantów rynsztokowym słownictwem. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanego dało wynik przeszło 2 promili alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty gróźb karalnych, uszkodzenia mienia i znieważenia funkcjonariuszy. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.