bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2015
  • 14 marca 2015
  • wyświetleń: 1973

Kosmetyczne zmiany w rozkładzie

Za nami:

Na wniosek pasażerów Koleje Śląskie modyfikują swój rozkład jazdy. Z trasy Katowice - Zwardoń nie "wypadnie" żaden skład - informuje rzecznik prasowy spółki.

rozkład pkp, dworzec
Kasy dworca PKP w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Śląski przewoźnik kolejny raz musi dostosować swój rozkład jazdy do prac remontowo-modernizacyjnych prowadzonych przez zarządcę infrastruktury - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Przy okazji udało się wprowadzić drobne korekty sygnalizowane m.in. drogą mailową przez pasażerów - mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Zmiany w nowym rozkładzie jazdy, który wejdzie w życie 15 marca, są kosmetyczne. Z linii S5 Zwardoń - Katowice nie wypadnie żaden pociąg. - Według nowego rozkładu jazdy pociągi będą odjeżdżać o podobnych godzinach, są tylko kilkuminutowe zmiany - dodaje Michał Wawrzaszek.

W dniach od 15 marca do 9 kwietnia pomiędzy Bielskiem-Białą a Żywcem będą miały miejsce prace związane z przeglądem sieci trakcyjnej. Komunikacja zastępcza zostanie wprowadzona dla jednego nocnego pociągu - 49737.

Z nowym rozkładem jazdy można się zapoznać na stronie www.kolejeslaskie.com.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.