Wiadomości

  • 10 marca 2015
  • wyświetleń: 2720

Rozlicz podatek w Galerii Sfera

Bezpłatnie, bezbłędnie i bez kolejki w Urzędzie Skarbowym. Skorzystaj z pomocy zaproszonych przez Galerię Sfera specjalistów i złóż swoją deklarację podatkową przez internet. Akcja "Szybki PIT" potrwa od 13 do 15 marca.

Złożenie zeznania podatkowego przez inter­net to najwygodniejszy i najszybszy sposób rozliczenia corocznego PIT-​u. Po raz kolejny w Galerii Sfera odbędą się bezpłatne konsultacje, na których specjaliści pokażą krok po kroku jak złożyć deklarację podatkową przez internet, zaoszczędzić czas oraz przyspieszyć realizację zwrotu nadpłaconego podatku. Chętnie odpowiedzą także na wszystkie pytania i rozwieją podatkowe wątpliwości.

Zainteresowani konsultacjami muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości, informację o kwocie przychodu, jaki wykazali w 2014 roku oraz rozliczenie podatkowe za 2013 rok. Niezbędne będą również informacje dotyczące możliwych odliczeń w bieżącym roku podatkowym. Zainteresowanych akcją zapraszamy od 12.00 do 18.00.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.