bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 marca 2015
  • wyświetleń: 1537

Razem z dziećmi remontują Rometa

Grupa zrzeszająca motocyklistów na Podbeskidziu postanowiła wspólnie z dziećmi z Domu Dziecka oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bielsku-Białej przywrócić do życia motocykl polskiej marki Romet.

romet, motor
Podopieczni Domu Dziecka podczas remontu Rometa 205 · fot. Bielscy Motocykliści


- Koncepcja akcji jest taka, że dzieci robią wszystko same pod naszym nadzorem i za naszymi radami. Motocykl przekazał nasz kolega, ale jak wiadomo przy starszych motocyklach wygrzebanych z garażu może czegoś brakować - czytamy na stronie "Bielscy Motocykliści".

Do odbudowy Rometa 205 potrzeba jeszcze wielu części. Motocyklistom najbardziej zależy na lampie przedniej i tylniej, osprzęcie kierownicy oraz tylnim kole. Poszukiwane są również plastikowe boczki oraz "kopka".

- Może ktoś chce pomóc i kupić dla dzieciaków "pomoce naukowe" lub wie jak dotrzeć do sponsora. Tu chodzi o małe kwoty na zakup papierów ściernych, farb, szczotek drucianych itp. Bardzo prosimy o udostępnianie i przeszukanie garaży - apelują motocykliści

Kontakt z koordynatorem akcji pod nr telefonu - 533-055-855.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.