bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 marca 2015
  • 9 marca 2015
  • wyświetleń: 3848

Zamknięte dwa pasy na DK1

Po ponad dwumiesięcznej przerwie drogowcy wznowili prace na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Wyłączono z ruchu jezdnię w kierunku Katowic. Ruch odbywa się dwukierunkowo na jezdni w
kierunku Bielska-Białej.

zwężenie na dk1
Remont DK1 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. bielsko.info


Przebudowa skrzyżowania ulicy Lipowskiej z drogą krajową nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach wkracza w kolejny etap. Drogowcy rozpoczęli pracę na jezdni w kierunku Katowic. W związki z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu - ruch samochodów w obie strony odbywa się wyremontowanym pod koniec ubiegłego roku fragmentem DK1.

Przebudowa kilkusetmetrowego odcinka DK1 w Czechowicach-Dziedzicach ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Lipowską do południowej granicy gminy. Spodziewany efekt to likwidacja niebezpiecznych przejazdów poprzecznych przez dwujezdniowy przekrój drogowy DK1 (2x2 pasy ruchu) na skrzyżowaniach z ul. Lipowską i ul. Świerkowicką w Czechowicach-Dziedzicach.

Wartość zadania wynosi 12 mln. Termin zakończenia prac ustalono na 30 czerwca 2015 roku.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.