Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2015
  • wyświetleń: 2667

Nie wrócił z przepustki do więzienia

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który był poszukiwany od sierpnia zeszłego roku, bo nie powrócił w terminie z przepustki do zakładu karnego. Teraz nie dość, że czeka go odsiadka poprzednio zasądzonej kary, to w więzieniu może spędzić kolejne 2 lata.

Na bielskiej ul. Skośnej policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który na ich widok przyspieszył kroku i wyraźnie starał się uniknąć zatrzymania. Okazało się, że nie bez przyczyny, bo kiedy już został ujęty i sprawdzono jego dane osobowe wyszło na jaw, że był poszukiwany. Początkiem sierpnia zeszłego roku otrzymał przepustkę z zakładu karnego, gdzie jednak nie powrócił. Został przewieziony do aresztu śledczego. Za przestępstwo, którego dopuścił się nie powracając w wyznaczonym terminie za mury zakładu karnego, mogą mu grozić dodatkowe 2 lata odsiadki.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.