Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 marca 2015
  • wyświetleń: 1596

Regularnie okradał imprezowiczów

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który okradał klientów bielskich lokali. Sprawca wpadł dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji menadżera jednego z pubów w Bielsku-Białej.

Mężczyzna pojawił się w środę w lokalu na Rynku. Spożywał alkohol i przy okazji bacznie przyglądał się klientom. Menadżer innego bielskiego pubu, który był gościem tej restauracji, rozpoznał w nim sprawcę kradzieży. O swoich spostrzeżeniach natychmiast powiadomił policjantów. Informacje te przyczyniły się do zatrzymania rabusia, którym okazał się 41-latek z Żor.

Śledczy z komisariatu III ustalili, że nocą z 21 na 22 stycznia w pubie przy ul. Barlickiego, zatrzymany mężczyzna okradł jedną z klientek. Jego łupem padł portfel z dokumentami, kartą bankomatową i gotówką. Rabuś posłużył się skradzioną kartą i w kilku bielskich sklepach dokonał transakcji na ponad 200 zł.Początkiem grudnia zeszłego roku, w innym lokalu w centrum miasta, skradł z torebki klientki dokumenty i pieniądze.

Policjanci nie wykluczają, że zatrzymany może mieć związek również z innymi kradzieżami, do których doszło ostatnio w bielskich restauracjach. Sprawca usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.