bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 1282

Odebrali uprawnienia, jeździł dalej

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 40-letniego bielszczanina, który nie dość, że kierował Fiatem pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, to dodatkowo był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa.

W poniedziałek po południu, na bielskiej ul. Szarotki, patrol z komisariatu II zatrzymał do kontroli drogowej kierującego Fiatem. Szybko okazało się, że mężczyzna nie powinien kierować tym samochodem. Sąd zakazał mu bowiem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych za wcześniejszą jazdę "na podwójnym gazie".

W czasie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się, że sprawca poszukiwany był za wcześniejsze, podobne przestępstwa, za które został skazany na karę roku więzienia. Od 2002 roku policjanci zatrzymywali go aż 6-krotnie - zarówno za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowych zakazów. Sprawca został przewieziony do aresztu. Czeka go też kolejna rozprawa za naruszenie sądowego zakazu, za co może spędzić w więzieniu kolejny rok.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.