bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2163

Zamiast się bawić kradł

Dwie torebki padły łupem 24-letniego złodzieja, który bynajmniej nie przyszedł do jednego z bielskich lokali w centrum miasta z zamiarem dobrej zabawy. Policjanci komisariatu III szybko ustalili, że to nie jedyne „grzechy” zatrzymanego przez ochroniarzy złodziejaszka.

W sobotnią noc, w lokalu przy ul. Mostowej, pracownicy ochrony zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież. Rabuś wykorzystał moment nieuwagi dwóch klientek i kiedy tańczyły na parkiecie, skradł pozostawione przy stolikach torebki wraz z dokumentami i pieniędzmi. Dzięki czujności ochrony, niefrasobliwe kobiety odzyskały swoją własność.

Sprawca został przekazany w ręce policjantów, którzy szybko ustalili, że to nie jedyne przestępstwa, których dopuścił się tej nocy. Rabuś włamał się do dwóch fiatów cinquecento, zaparkowanych w okolicy centrum handlowego, z których skradł m.in.: radioodtwarzacz, głośniki, koła zapasowe i skrzynki z narzędziami. Policjanci przeszukali samochód sprawcy, w którym odnaleźli zrabowane przez niego przedmioty.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty włamania i kradzieży cudzego mienia. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat za kratami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.