bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 2645

Znamy nazwisko p.o. komendanta

Inspektor Dariusz Matusiak został powołany na pełniącego obowiązki komendanta miejskiego policji w stolicy Podbeskidzia. To kolejne następstwo "alkoholowej afery" na najwyższych szczeblach Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

komendat
insp. Dariusz Matusiak · fot. KMP Żory


Śląski komendant wojewódzki w trybie nagłym powołał na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta miejskiego policji inspektora Dariusza Matusiaka, który od 2012 roku był komendantem Komendy Miejskiej Policji w Żorach. Czy zwiąże się on z bielską jednostką na stałe? Nie znamy jeszcze odpowiedzi na to pytanie.

Przypominamy, że komendant wojewódzkiej policji odwołał ze stanowiska bielskiego komendanta Bogdana Zarębę, który pełnił służbę po spożyciu alkoholu. Zastępcę komendanta, u którego również wykryto w organizmie alkohol, czeka podobny los. O sprawie informowaliśmy w artykule "Komendant policji odwołany".

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.