Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 1194

Zaatakował partnerkę nożem

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 32-letni bielszczanin podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. W czasie ostatniej awantury mężczyzna ranił kobietę nożem. Za przestępstwa te może mu teraz grozić nawet do 5 lat za kratami.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy bielskiej ul. Michałowicza, gdzie doszło do awantury. W czasie kłótni pijany mężczyzna dotkliwie ranił kobietę w rękę. Ofiara cudem uniknęła ciosu w głowę, bo w porę zdołała się zasłonić. Policjanci zatrzymali awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Noc spędził w policyjnym areszcie. Nazajutrz usłyszał zarzuty. W przeszłości sprawca był już karany za przemoc wobec swojej partnerki. Bielski sąd, na wniosek policji i prokuratury podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.