bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lutego 2015
  • 10 marca 2015
  • wyświetleń: 2021

Nabór do Jednostki Strzeleckiej

Za nami:

Wychowanie w duchu patriotyzmu, przygotowanie do służby mundurowej oraz rozbudzenie zainteresowania sprawami państwa są głównym celem działalności Jednostki Strzeleckiej 3027 z Bielska-Białej.

spotkanie naborowe


Spotkanie naborowe Jednostki Strzeleckiej 3027 Bielsko-Biała (Związek Strzelecki "Strzelec" Organizacja Społeczno-Wychowawcza) odbędzie się 12 marca o godzinie 16.00 oraz 19 marca o godzinie 17.00 w Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej (Pl. Opatrzności Bożej 18).

Hasło rekrutacyjne: "Wyjdź z domu! Zostań Strzelcem!"

Dla przypomnienia ZS "Strzelec" OSW ma na celu szkolenie i wychowywanie młodzieży gimnazjalnej, ponad gimnazjalnej oraz dorosłych w duchu patriotyzmu. Przygotowuje w praktyce oraz teorii do przyszłej służby mundurowej. Rozwija zainteresowania oraz więź obywatela z państwem. Członkowie poprawiają swoją sprawność fizyczną oraz pogłębiają wiedzę związaną z militariami. Mają również szansę uczestniczyć w największych eventach organizowanych na podłożu lokalnym, regionalnym jak i narodowym. Do takich wydarzeń należą: WOŚP, Marsz Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej, szkolenia wojskowe, Operacja Południe i wiele wiele więcej.

www.facebook.com/events/336653116538927

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.