bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2069

Zatrzymany sprawca rozboju

Na trzy miesiące trafił do aresztu 21-letni mieszkaniec Zabrza, który przed miesiącem dopuścił się rozboju. Sprawca został zatrzymany przez policjantów komisariatu III. Za przestępstwo to grozi mu do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 9 lipca na ul. Warszawskiej w Bielsku-Białej, gdzie sprawca spotkał w jednym z lokali swoją przyszłą ofiarę. Mężczyźni wspólnie raczyli się alkoholem, a że „kolejki” ochoczo stawiał przyszły pokrzywdzony, jego zasobny portfel nie umknął uwadze rabusia. Klienci opuścili lokal chwilę przed jego zamknięciem, kiedy było już ciemno, a ulice opustoszały. Moment ten wykorzystał napastnik, który zaatakował hojnego „sponsora”. Pobił go i skradł mu 500 zł.

Powiadomieni o napaści funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Ustalili jego personalia i w miniony weekend go zatrzymali. Sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu sprawcy.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.