
Wiadomości
- 27 lutego 2015
- wyświetleń: 2538
Szczęśliwy finał poszukiwań 16-latka
Blisko 6 godzin trwały wczorajsze poszukiwania 16-latka, który wyszedł z domu i oznajmił rodzicom, że już nie wróci. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci i strażacy. Tuż przed północą zziębnięty i wystraszony nastolatek został odnaleziony.
Około godziny 18.00 policjanci otrzymali informację o mieszkańcu jednej z podbielskich miejscowości, który po kłótni z rodzicami wybiegł z domu i oznajmił, że już nie wróci. Ponieważ istniało podejrzenie, że nastolatek może się targnąć na swoje życie, na miejsce natychmiast skierowano policjantów ze Szczyrku, bielskiego pododdziału prewencji oraz przewodnika z psem tropiącym. W działania zaangażowani byli także strażacy.
Tuż przed północą zziębnięty i wystraszony 16-latek został odnaleziony. Oddano go pod opiekę rodziców.
Tuż przed północą zziębnięty i wystraszony 16-latek został odnaleziony. Oddano go pod opiekę rodziców.
ZOBACZ TAKŻE

Bielskie uczennice bardziej agresywne od uczniów!

[KOMUNIKAT] Policja prosi mieszkańców o pomoc w poszukiwaniu Pana Michała

Nielegalne wjazdy do lasów - realne zagrożenie dla przyrody i ludzi

[FOTO] Śmiertelny wypadek na torach. Pociąg potrącił pieszego

Gorący temat[FOTO] Groźny wypadek w Mazańcowicach. Rowerzysta spadł z mostu do rzeki

Czujność w sezonie grzewczym wciąż konieczna - strażacy podsumowali pół roku działań
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.