bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2015
  • wyświetleń: 2072

Impreza z finałem w areszcie

Policjanci z komisariatu II zatrzymali uczestników nocnej imprezy, która odbywała się w bielskiej kamienicy przy ul. Kamińskiego. W czasie suto zakrapianej alkoholem libacji, dwaj mężczyźni pokłócili się o kobietę. W ruch poszła siekiera i nóż.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni przez pogotowie ratunkowe, które przewiozło do szpitala 53-latka ranionego nożem. Z relacji ofiary wynikało, że idąc ulicą został zaatakowany przez nieznajomych mężczyzn. Policjanci szybko zweryfikowali podaną przez niego, nieprawdziwą wersję i w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Kamińskiego zatrzymali osoby uczestniczące w libacji, w tym 39-latka, jego 61-letniego kolegę oraz 33-letnią kobietę.

Jak ustalono, zatrzymani spożywali alkohol wspólnie z mężczyzną, który trafił do szpitala. W czasie imprezy dwaj mężczyźni w wieku 39 i 53 lat wszczęli awanturę. Powodem kłótni była zazdrość o kobietę. Starszy z napastników chwycił do ręki siekierę, którą uderzył 39-latka. Młodszy nie pozostał dłużny i zaatakował swojego adwersarza nożem, raniąc go tak dotkliwie, że pokrzywdzony trafił do szpitala. Zatrzymany 39-letni bielszczanin usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo to może mu grozić do 5 lat za kratami. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.