bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2015
  • wyświetleń: 1065

Wyszedł z aresztu i zaczął znów kraść

Przed dwoma miesiącami opuścił mury policyjnego aresztu, aby ponownie tam powrócić. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o szereg włamań do automatów wrzutowych na myjniach samochodowych oraz kradzież dostawczego samochodu.

Sprawca był już dwukrotnie zatrzymywany za włamania do tzw. "mlekomatów" i automatów wrzutowych zamontowanych przed wjazdami do szpitali i na myjniach samochodowych. Pomimo grożących mu konsekwencji powrócił na przestępczą drogę. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy dopuścił się kilkudziesięciu podobnych włamań w powiecie bielskim, cieszyńskim i żywieckim.

Udowodniono mu także kradzież dostawczego Volkswagena z bielskiego osiedla Złote Łany. Jak ustalono, pojazd ten skradł, żeby przewieźć meble z zajmowanego przez siebie dotychczas mieszkania. Zgodnie z decyzją bielskiego sąd, na wniosek policji i prokuratury, najbliższe miesiące zatrzymany spędzi w areszcie. Za przestępstwa te grozi mu do 10 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.