bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2015
  • 7 marca 2015
  • wyświetleń: 1928

Konferencja z profesorem Chazanem

Za nami:

Prof. Bogdan Chazan będzie gościem konferencji pt. "Wychowanie do życia w rodzinie wobec wyzwań współczesności” organizowanej przez Wydział Katechetyczny Kurii bielsko-żywieckiej.

Spotkanie zaplanowane na 7 marca w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej adresowane jest do katechetów, doradców życia rodzinnego, nauczycieli przygotowania do życia w rodzinie i wszystkich zainteresowanych problematyką rodzinną.

Jak wyjaśnia dyrektor kurialnego wydziału katechetycznego ks. dr Marek Studenski, konferencja ma stanowić wsparcie i pomoc dla wszystkich osób, które zaangażowane są w działania związane z przygotowaniem do życia w rodzinie.

Obok Bogdana Chazana - profesora nauk medycznych, recenzenta podręczników wychowania do życia w rodzinie, byłego Krajowego Konsultanta w Dziedzinie Położnictwa i Ginekologii, propagatora naprotechnologii, znawcy problematyki bioetycznej - drugim gościem konferencji będzie mgr Teresa Król, konsultant wychowania seksualnego i prorodzinnego. Ceniona prelegentka jest redaktorem i współautorką podręczników i materiałów pomocniczych z zakresu przygotowania do życia w rodzinie, zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika "Wychowawca".

Spotkanie odbędzie się w ramach wielkopostnego dnia skupienia katechetów w Bielskim Centrum Kultury w sobotę, 7 marca 2015 r. w godzinach od 9.00 do 12.00.

ab / bielsko.info, źródło: Diecezja Bielsko-Żywiecka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.