bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 lutego 2015
  • wyświetleń: 1473

Ukradła rasowego szczeniaka

Policjanci z Kobiernic zatrzymali 30-letnią kobietę, która jest podejrzewana o kradzież szczeniaka rasy yorkshire terrier o wartości 450 zł. Mundurowi odzyskali skradzionego pieska i zwrócili właścicielowi.

Kobieta skontaktowała się za pośrednictwem portalu internetowego z mieszkańcem Rybnika, który obiecał jej pomoc w zakupie szczeniaka. Zgodnie z umową mężczyzna przyjechał wczoraj wieczorem na plac Ks. Kochaja w Kozach. Oczekiwała tam już na niego mieszkanka tej miejscowości, która zleciła zakup. Mężczyzna wsiadł do jej samochodu, gdzie przekazał jej małego pieska wraz z książeczką szczepień. Poprosił też o uregulowanie należności w umówionej kwocie.

Gdy tylko wyszedł z samochodu, żeby zakupić papierosy, sprawczyni odjechała z piskiem opon, nie płacąc mu żadnych pieniędzy. Mężczyzna zawiadomił o kradzieży policjantów, którzy w krótkim czasie zatrzymali sprawczynię. Odzyskali też skradzionego przez nią szczeniaka, którego zwrócono już właścicielowi. Zatrzymana usłyszy dziś zarzuty. Za kradzież grozi jej do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.