bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 lutego 2015
  • wyświetleń: 1909

Pożar Volkswagena na ul. Grodzkiej

Prawdopodobnie zwarcie instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru, który wybuchł we wtorek o godzinie 13.00 w Bielsku-Białej. Palił się Volkswagen Passat, który znajdował się w bliskim sąsiedztwie budynku mieszczącego się przy ulicy Grodzkiej.

Pojazd był całkowicie objęty pożarem, który rozprzestrzenił się również na elewację budynku. Strażacy ugasili pożar samochodu, jednocześnie podając wodę na elewację budynku. Ponadto przeprowadzono ewakuację osób pracujących w firmie i zamieszkujących mieszkanie na 2 piętrze.

Po ugaszeniu pożaru jeszcze raz przeszukano budynek i dokładnie go przewietrzono. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe do właściciela samochodu, który podtruł się gazami pożarowymi oraz poparzył sobie dłoń. Zniszczeniu całkowitemu uległ samochód marki VW Passat, okno budynku oraz okno do piwnicy. Ponadto opaleniu uległa elewacja budynku i drzwi wiaty garażowej, która znajdowała się na posesji.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.