bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2015
  • wyświetleń: 6601

Zarząd odwołał dyrektora WORD-u

Edward Płonka został odwołany ze stanowiska dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Nie wiadomo kto zostanie jego następcą.

WORD w Bielsku-Białej
WORD w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Edward Płonka został powołany na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w marcu 2008 roku. Po siedmiu latach Zarząd Województwa Śląskiego postanowił odwołać Edwarda Płonkę bez podania przyczyny.

- Zarząd Województwa Śląskiego, podejmując uchwałę o odwołaniu ze stanowiska dyrektora p. Edwarda Płonkę, nie był zobowiązany do podania przyczyny uzasadniającej rozwiązanie stosunku pracy z wyżej wymienionym - mówi Witold Trólka z biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Do czasu podjęcia przez Zarząd Województwa decyzji personalnej w sprawie powołania dyrektora WORD, Urząd Marszałkowski nie zamierza komentować spekulacji związanych z nazwiskami potencjalnych kandydatów.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.