bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 lutego 2015
  • wyświetleń: 905

Pomogą ofiarom przestępstw

Luty to miesiąc, w którym szczególną uwagę zwraca się na pokrzywdzonych przestępstwem. W bieżącym tygodniu w Bielsku-Białej swoją pomoc zaoferują policjanci, prawnicy, komornicy, mediatorzy, psycholodzy i doradcy finansowi.

Okazją do pomocy ofiarom przestępstw jest ogłaszany przez Ministerstwo Sprawiedliwości "Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem", który w tym roku obchodzony będzie od 23 do 28 lutego. Celem przedsięwzięcia realizowanego przez sądy, prokuratury, jednostki organizacyjne policji oraz organizacje pozarządowe jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwami.

W dniach od 23 do 28 lutego w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem Śląskiej Fundacji Etoh "Błękitny Krzyż" w Bielsku-Białej przy ulicy Bystrzańskiej 51A, policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, prawnicy, komornicy, mediatorzy, psycholodzy i doradcy finansowi będą pełnić dyżury dla osób pokrzywdzonych przestępstwem.

Ośrodek będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w sobotę od 10.00-13.00. Szczegółowy grafik dyżurów przedstawicieli poszczególnych instytucji jest dostępny na stronie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - www.bielsko.slaska.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.