Wiadomości
- 16 sierpnia 2011
- 17 sierpnia 2011
- wyświetleń: 3510
Całodobowy strajk kolejarzy
17 sierpnia odbył się strajk kolejarzy, pociągi nie wyjechały na tory przez 24 godziny. To spowodowało poważne utrudnienia dla wielu mieszkańców województwa śląskiego, w tym wielu bielszczan, którzy każdego dnia dojeżdżają koleją do pracy.
Protest zorganizowali związkowcy, którzy chcą wyższych o 280 złotych pensji dla pracowników Przewozów Regionalnych.
Jeśli ktoś miał już bilet na 17 sierpnia i nie mógł dojechać tam, gdzie chce i kiedy chce pociągiem konkurencyjnego przewoźnika, Przewozy Regionalne oddadzą mu pieniądze. Nawet posiadacze biletów miesięcznych, tygodniowych, kwartalnych, półrocznych i rocznych po zakończeniu terminu ich obowiązywania mogą iść do kasy po zwrot części ceny biletu - za to, że jednego dnia nie mógł być wykorzystany.
Jeśli ktoś miał już bilet na 17 sierpnia i nie mógł dojechać tam, gdzie chce i kiedy chce pociągiem konkurencyjnego przewoźnika, Przewozy Regionalne oddadzą mu pieniądze. Nawet posiadacze biletów miesięcznych, tygodniowych, kwartalnych, półrocznych i rocznych po zakończeniu terminu ich obowiązywania mogą iść do kasy po zwrot części ceny biletu - za to, że jednego dnia nie mógł być wykorzystany.
ZOBACZ TAKŻE
Utrudnienia na ul. Wincentego Witosa. Będzie zwężenie pasa i wahadłówka
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Koncert Lata z Radiem w Bielsku-Białej. Będą utrudnienia w ruchu i dodatkowe autobusy
Konsultacje w sprawie rozszerzenia strefy płatnego parkowania w Bielsku-Białej. Zmiany obejmą okolice dworców
Koleje Śląskie wprowadzają wakacyjny rozkład jazdy. Szczegółowy wykaz zmian
[FOTO] Bielsko-Biała zarasta metrową trawą. Urzędnicy nie radzą sobie z buszem w mieście!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






(1).jpg)
