bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 lutego 2015
  • wyświetleń: 1074

Ukradł gotówkę ze stacji benzynowej

Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 33-latka, który dwukrotnie włamał się do kasetki z bilonem na bielskiej stacji paliw przy ul. Katowickiej. Łupem włamywacza padła gotówka w wysokości ponad 200 zł. Za przestępstwa te może teraz trafić za kraty na najbliższe 10 lat.

Do pierwszego z włamań doszło w połowie grudnia zeszłego roku. Sprawca wyłamał zabezpieczenia i skradł z kasetki ponad 200 zł. Zachęcony łatwym i szybkim zyskiem, kilka dni temu ponownie zjawił się na stacji paliw. I tym razem udało mu się pokonać zabezpieczenia i skraść gotówkę. Rozczarował się jednak, bo w kasetce znajdowało się nieco powyżej 10 zł.

Policjanci ustalili, że związek z tymi włamaniami może mieć dobrze im znany bielszczanin, który w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Zatrzymali sprawcę. 33-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do obu włamań. Teraz o jego dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.