bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 lutego 2015
  • wyświetleń: 4508

Bielszczanie skorzystali z zabiegów

Blisko 200 mieszkańców Podbeskidzka poddało się bezpłatnym zabiegom kosmetycznym. Wszystko dzięki środkom z Unii Europejskiej, pozyskanym przez Bielską Wyższą Szkołę im. J. Tyszkiewicza.

Zajęcia na modelach zewnętrznych · fot. BWS im. J. Tyszkiewicza


Bielska uczelnia jest prekursorem nowego trendu. Zabiegi na modelach zewnętrznych to stworzenie przyszłym kosmetologom warunków pracy z klientem już od pierwszego roku studiów. Wszystko pod ścisłym nadzorem ekspertów - kosmetologów.

- Dzięki wizytom studyjnym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Austrii i Niemczech w prestiżowych szkołach kosmetycznych, a także najnowocześniejszych ośrodkach SPA, mogliśmy poznać walory tej metody kształcenia i postanowiliśmy wprowadzić ją na naszej Uczelni - wyjaśnia Ewa Madoń, założyciel i Prorektor BWS.

- Zdrowie i uroda to nie jedyny obszar, w którym bielski "Tyszkiewicz" wspiera mieszkańców. Mamy za sobą wspólne projekty z dziedziny zagospodarowania terenów Bielska-Białej. Dla nas niezwykle istotne i cenne są wizje młodych ludzi w zakresie ukształtowania architektury i zielni. Stąd pomysł wspólnych projektów i wystaw dla studentów architektury BWS - informuje Zastępca Prezydenta Miasta Bielsko-Biała, Zbigniew Michniowski.

A co o zabiegach wykonywanych przez studentki Kosmetologii sądzą same zainteresowane? - Przyznam, że do akcji przystąpiłam z pewną obawą. Jestem jednak mile zaskoczona. Zabieg pielęgnacyjny na twarz wykonany został bardzo profesjonalnie i z pełną dbałością o szczegóły. Nie zabrakło wywiadu z klientem, markowych kosmetyków, nowoczesnego sprzętu, kojącej muzyki oraz relaksacyjnego masażu, czyli tego wszystkiego co oferuje profesjonalny gabinet kosmetologiczny. Co ważniejsze - wszystko pod okiem dyplomowanego kosmetologa, który doglądał i konsultował zabieg. Na pewno skorzystam ponownie - zapewnia jedna z uczestniczek akcji.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.