bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 lutego 2015
  • 21 lutego 2015
  • wyświetleń: 2189

Niezależni.BB kontynuują działalność

W oczekiwaniu na kolejne wybory samorządowe Niezależni.BB postanowili założyć stowarzyszenie, które m.in. będzie wspierać kandydatów w tegorocznych wyborach do Rad Osiedli w Bielsku-Białej.

niezależni.bb
Konferencja prasowa Niezaleznych.BB - 18.02.2015 · fot. bielsko.info


Niezależni.BB będą kontynuować swoją działalność i wystartują w kolejnych wyborach samorządowych. To dwie najważniejsze informacje ze środowej konferencji prasowej, na której przedstawiono plany grupy.

- Te kilka miesięcy od wyborów to był dla nas czas, w którym braliśmy oddech i zastanawialiśmy się co dalej. Nie chcieliśmy, żeby nasze decyzje były pochopne, ale byliśmy wręcz naciskani przez grupę osób, które ciągle chciały z nami współpracować, żeby działać dalej - mówił lider Janusz Okrzesik.

Okazuje się, że Niezależni.BB postanowili założyć stowarzyszenie. Będzie działać na kilku płaszczyznach. - Mamy zamiar aktywizować ludzi w wyborach do rad osiedlowych - chcemy udzielić wsparcia osobom, które mają zamiar wystartować w wyborach do Rad Osiedli. Będziemy również organizować konferencje i spotkania, włączymy się także w akcje charytatywne - zdradziła Małgorzata Zarębska, radna Niezależnych.BB.

Janusz Okrzesik zaznaczył, że Niezależni.BB nie zamierzają wystartować w tegorocznych wyborach do Rad Osiedli jako komitet wyborczy. - Nie o to nam chodzi. Swoją rolę widzimy jako swego rodzaju parasol dla ludzi, którzy nie są zrzeszeni w partiach politycznych i dużych organizacjach - tłumaczył kandydat na prezydenta Bielska-Białej w ubiegłorocznych wyborach samorządowych. - Zamierzamy ciężko pracować przez 3 lata i 9 miesięcy, by być do następnych wyborów samorządowych jeszcze lepiej przygotowani - zakończył Janusz Okrzesik.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.