bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2177

47-latek znęcał się nad żoną

Policjanci zatrzymali 47-letniego bielszczanina, podejrzanego o znęcanie się nad żoną. Sprawca usłyszał już zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za przestępstwo to zatrzymany może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Sprawca został zatrzymany w czasie interwencji domowej, po kłótni którą wszczął z żoną. W czasie awantury pobił pokrzywdzoną i groził jej śmiercią. Zniszczył sprzęty domowe. Policjanci szybko obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną.

Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. To nie jedyny środek zapobiegawczy, do którego zatrzymany musi się zastosować. Prokurator nakazał mu jednocześnie powstrzymać się od spożywania alkoholu i zakazał mu zbliżać się do żony.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.