bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 lutego 2015
  • 20 lutego 2015
  • wyświetleń: 7234

Lisiński przeszedł do klubu Krywulta!

Radny Marcin Lisiński, który dostał się do Rady Miejskiej z Klubu Wyborczego Niezalezni.BB, postanowił zasilić szeregi klubu radnych KWW Jacka Krywulta.

Reklama

Konferencja prasowa Niezależnych.BB - 19.11.2014
Marcin Lisiński i Małgorzata Zarębska dostali się do Rady Miejskiej z komitetu Niezależnych.BB · fot. bielsko.info


Na lutowej sesji radny Marcin Lisiński oficjalnie zmienił przynależność klubową. 39-letni radny wstąpił do klubu radnych Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Krywulta.

Dla lidera Niezależnych.BB nie jest to żadne zaskoczenie. - To nie jest nic nadzwyczajnego, podchodzę do tego spokojnie. Ponieważ nie wygraliśmy w tych wyborach, trzeba było liczyć, że ludzie o słabszym charakterze będą sobie szukali własnego miejsca - mówi Janusz Okrzesik. Sam zainteresowany twierdzi, że zanim podjął ostateczną decyzję przyglądał się pracy każdego z klubów. Wybrał dwa, z którymi prowadził rozmowy. Pełna wypowiedź Marcina Lisińskiego w artykule "Radny tłumaczy swoją decyzję".

Tymczasem dzień po sesji odbyła się konferencja prasowa Niezależnych.BB, podczas której Janusz Okrzesik przedstawił plany kontynuowania działalności komitetu biorącego udział w ostatnich wyborach samorządowych w Bielsku-Białej. Więcej szczegółów w tekście "Niezależni.BB kontynuują działalność".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.