bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2015
  • wyświetleń: 1458

Zdemolowali hotelowy pokój

38-latek i jego 16-letni kolega odpowiedzą za zdemolowanie pokoju w jednym z bielskich hoteli i kradzież wyposażenia. Policjanci zatrzymali sprawców oraz pasera, któremu chuligani sprzedali skradziony telewizor. Za przestępstwa te starszemu z nich może grozić do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w jednym z hoteli w centrum miasta, gdzie sprawcy wynajęli pokój. Przed opuszczeniem hotelu zdemolowali pokój i skradli z niego telewizor. Właściciele oszacowali spowodowane przez nich szkody na ponad 2 tys. zł.

Policjanci poszukiwali chuliganów. Okazali się nimi dwaj młodzi tyszanie. Sprawcy zostali zatrzymani. Śledczy z komisariatu II ustalili też pasera, któremu zatrzymani sprzedali skradziony telewizor. Skradzione mienie zostało odzyskane. Starszy z zatrzymanych usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 5 lat za kratami. 16-latek za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.