bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lutego 2015
  • 27 lutego 2015
  • wyświetleń: 2911

Akcja charytatywna Uszyj Jasia

Za nami:

Szpital - miejsce ponure i przygnębiające. Jednak, czemu nie dodać mu trochę nadziei i kolorów? Przyłącz się do akcji charytatywnej i Uszyj Jasia!

jaśki


W sobotę, 28 lutego w godzinach 8.30-15.00 w Domu Kultury w Bielsku-Białej odbędzie się wielkie szycie jaśków. Uszyte poszewki trafią do bielskiego Szpitala Pediatrycznego.

- W ciągu pół roku trwania akcji uszyliśmy 2500 jasiów. Udało nam się obszyć 16 szpitali, 13 rodzinnych domów dziecka oraz 2 hospicja. Do szycia jasiów zaangażowało się ponad 100 blogerek i mnóstwo osób, które dowiedziały się o naszym przedsięwzięciu - informują organizatorzy.

Do akcji można się przyłączyć poprzez blog uszyjjasia.blogspot.com, gdzie znajduje się zakładka „Aktualne adresy”. Widnieją tam szpitale, które potrzebują poszewek na poduszki. Można więc uszyć jasie, a jeśli ktoś nie szyje, może poszukać materiałów, a następnie przekazać je do osób koordynujących, one z tych tkanin uszyją piękne, kolorowe jasie.

uszyj jasia

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.