Wiadomości
- 6 lutego 2015
- 15 lutego 2015
- wyświetleń: 27612
Andi zwycięzcą programu Ugotowani
Andrzej "Andi" Mancin został zwycięzcą bielskiej edycji programu Ugotowani, którą mogliśmy w tym tygodniu zobaczyć na antenie TVN.

O nagrodę główną 5 tys. złotych walczyło czworo zakręconych bielszczan: Anna Kowalczyk - pełna energii właścicielka trzech pubów oraz wielka pasjonatka wodnych szaleństw, Adam Białczyk, czyli mistrz sztuki barmańskiej i fan ryzykownych zjazdów z dużych wysokości, Anika Stanclik - alternatywna fryzjerka, której ciało zdobią niesamowite malowidła niczym te zdobiące sufit Kaplicy Sykstyńskiej, oraz Andrzej Mancin, pól Polak pół Włoch, którego największą miłością jest motoryzacja.
Jak wrażenia po bielskiej edycji programu Ugotowani?
ZOBACZ TAKŻE
Pszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
Hałas, wyścigi i drift nocą. Mieszkańcy alarmują ws. serpentyn na Salmopolu
31 lipcaKino plenerowe wraca na Szyndzielnię. Dwa wyjątkowe seanse pod gwiazdami tego lata
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Kolejne zielone miejsce w mieście. Powstanie nowe przedłużenie skweru na Żywieckim Przedmieściu
Plac Żwirki i Wigury do zmiany, ale mieszkańcy pytają o parkingi. Czy będzie kompromis?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









