bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 lutego 2015
  • wyświetleń: 1106

Pies doprowadził do włamywaczy

Policyjny pies tropiący dokładnie wskazał przewodnikowi miejsce, gdzie włamywacze ukryli skradzione łupy. Dzięki temu policjanci z Kobiernic zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o włamanie do nowo budowanego domu w Czańcu, a właściciel odzyskał swoje rzeczy.

Nocą sprawcy wyłamali drzwi do nowo budowanego domu i przedostali się do środka. Ich łupem padły elektronarzędzia i materiały budowlane. Właściciel oszacował straty na ponad 2 tys. złotych. Policjanci poszukiwali włamywaczy. Na miejsce skierowano przewodnika z psem tropiącym. Pies doprowadził śledczych wprost pod drzwi budynku gospodarczego, gdzie rabusie ukryli łupy.

Skradzione mienie zwrócono właścicielowi. Chwilę później policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 21 lat, podejrzanych o to przestępstwo. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.