bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2015
  • wyświetleń: 5236

Służba Więzienna ma swoje święto

Areszt Śledczy w Bielsku-Białej włącza się w obchody święta Służby Więziennej. Poza zwyczajową uroczystą odprawą służbową, podczas której wręczane będą awanse na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia za wybitne zasługi, dyrekcja jednostki w tym roku zaplanowała także inne wydarzenia.

areszt
Święto Służby Więziennej w 2014 roku · fot. Areszt Śledczy w Bielsku-Białej


Już 5 lutego areszt przy ul. Słowackiego odwiedzi grupa 23 studentów II roku resocjalizacji z Akademii Techniczno-Humanistycznej. Umożliwi się im zwiedzenie jednostki typu zamkniętego, jaką jest AŚ w Bielsku-Białej. Co jednak ważniejsze - zostaną zapoznani z codziennymi obowiązkami funkcjonariuszy Służby Więziennej, co da im realne wyobrażenie o pracy, którą mogą podjąć w przyszłości.

- Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i konfrontujemy wyobrażenia z więzienną rzeczywistością. Chcemy poprzez te działania poszerzyć wiedzę społeczeństwa na temat specyfiki pracy w Służbie Więziennej jako nowoczesnej i transparentnej organizacji - mówi mł. chor. Ewa Pysz, oficer prasowy Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej.

Dyrektor aresztu zaprasza na spotkanie włodarzy naszego miasta, przedstawicieli innych służb mundurowych, a także sądów i prokuratur oraz dyrektorów organizacji współpracujących z aresztem w zakresie resocjalizacji osób skazanych. 9 i 16 lutego omówione zostaną bieżące kwestie oraz zaplanowane nowe kierunki wspólnych działań.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.