bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 lutego 2015
  • wyświetleń: 1664

Policja podsumowała miniony rok

W 2014 roku bielscy policjanci zatrzymali ponad 2200 sprawców na gorącym uczynku przestępstw. Nastąpił znaczny spadek przestępczości w porównaniu do poprzedniego roku, a zarazem wzrost wykrywalności sprawców przestępstw kryminalnych - to wnioski płynące z podsumowania pracy bielskich policjantów w ubiegłym roku.

policja podsumowanie
Policja podsumowała 2014 rok · fot. KMP Bielsko-Biała


W naradzie podsumowującej wyniki uzyskane przez bielski garnizon uczestniczył Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Piotr Kucia, Prezydent Miasta Bielska-Białej, Starosta Bielski, burmistrzowie i wójtowie oraz przedstawiciele prokuratur i związków zawodowych, działających w policji.

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Bogdan Zaręba podsumował efekty ubiegłorocznej pracy policjantów garnizonu bielskiego i wskazał zadania do realizacji w 2015 roku. Szef bielskiego garnizonu podziękował za dotychczasową pracę wszystkim bielskim policjantom, funkcjonariuszom Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej oraz pracownikom cywilnym. Odrębne podziękowania skierował do władz miasta i starostwa, za wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Wyniki pracy bielskiej Policji w pionach kryminalnym i prewencji omówił Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej podinsp. Jarosław Mańdok. Naradę zakończył Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł.insp. Piotr Kucia, charakteryzując najistotniejsze zadania dla funkcjonariuszy garnizonu śląskiego i priorytety w zwalczaniu przestępczości w bieżącym roku.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.