Wiadomości
- 10 sierpnia 2011
- wyświetleń: 1954
Do 5 lat więzienia za kradzieże
Policjanci zatrzymali 19-letniego bielszczanina, podejrzanego o kradzieże sklepowe. Za przestępstwo to sprawcy grozi do 5 lat więzienia.
Kamery sklepowego monitoringu zarejestrowały wizerunek złodzieja. Policjanci po przejrzeniu zapisu, rozpoznali rabusia. Traf chciał, że złodziej pojawił się w tym samym sklepie już następnego dnia. Funkcjonariusze zatrzymali go po wyjściu ze sklepu przy ul. Krakowskiej, chwilę po tym jak dopuścił się kolejnej kradzieży. Jego łupem padł markowy alkohol i kosmetyki o wartości ponad 500 zł.
Skradziony towar odzyskano i zwrócono właścicielowi. Szybko ustalono, że złodziej ma na swoim koncie kilka innych kradzieży w bielskich marketach. Z procederu tego uczynił sobie stałe źródło dochodu. Za przestępstwa te może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.
Skradziony towar odzyskano i zwrócono właścicielowi. Szybko ustalono, że złodziej ma na swoim koncie kilka innych kradzieży w bielskich marketach. Z procederu tego uczynił sobie stałe źródło dochodu. Za przestępstwa te może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Obcokrajowiec ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Został "wyproszony" z naszego kraju
Kradł klocki Lego bez opamiętania w galerii handlowej. 32-latek w rękach policji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







