Wiadomości

  • 7 stycznia 2015
  • wyświetleń: 4407

Zimowa akademia przy galerii

Bitwa na śnieżki, lepienie bałwanów, zimowe zabawy dla najmłodszych, zawody sportowe z nagrodami, a także spotkania ze specjalnymi gośćmi czekają na uczestników Zimowej Akademii Gemini. Już 10 stycznia rusza cykl animacji dla dzieci w Gemini Park Bielsko-Biała.

Przez osiem zimowych weekendów oraz pierwszy tydzień ferii zimowych w miasteczku Zimowej Akademii Gemini odbywać się będą gry i zabawy dla najmłodszych. Każdemu weekendowi nadano temat przewodni. Cykl spotkań zainaugurują "Zimowe hopsasa" z szalonymi podskokami na trampolinach i sztuczkami na trickboardach - specjalne deski dla wielbicieli równowagi.

zjeżdżalnia gemini
Zimowa zjeżdżalnia przy Gemini Park · fot. Gemini Park


Podczas weekendu "Gdyby kózka nie skakała" dzieci dowiedzą się jak bezpiecznie spędzić ferie. Młodzi poszukiwacze talentów spróbują swoich sił w karaoke, a także spotkają się z instruktorem narciarskim, który z pewnością wypatrzy przyszłych mistrzów olimpijskich.

Pierwszy tydzień ferii zimowych wypełnią sportowe zmagania z instruktorami oraz animacje w kąciku dziecięcym. Najmłodsi przygotują się do prawdziwej Zimowej Olimpiady, a najlepsi sięgną po tytuł Małego Mistrza Olimpijskiego. Podczas każdego dnia dzieci będą zdobywały wyróżnienia oraz naklejki za obecność, które wymienią na nagrody podczas weekendu olimpijskiego.

- Mój synek z zapałem kibicuje polskim skoczkom - mówi pani Basia, mama 8-letniego Kacpra, który często korzysta z zimowej zjeżdżalni w parku nad rzeką. - Nie może się już doczekać zimowej olimpiady w Gemini Park, aby samemu wystartować w zimowych zawodach. Oboje liczymy na miejsce na podium - dodaje.

- Zimowa Akademia Gemini to wydarzenie nie tylko dla dzieci, zapraszamy do nas całe rodziny - mówi Anna Dworak dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała. - Dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia pontonowa, która przyciąga amatorów zimowych zjazdów. Specjalnie dla naszych klientów naśnieżamy teren w parku nad rzeką, aby biały puch towarzyszył rodzinnym atrakcjom - dodaje.

Szczegółowy program Zimowej Akademii Gemini można znaleźć na stronie internetowej centrum. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj