bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 3573

Chciał połknąć narkotyki

32-letni bielszczanin chcąc uniknąć zatrzymania, usiłował połknąć aż 80 porcji amfetaminy. Dzięki szybkiej reakcji, policjanci udaremnili mu ten zamiar. Kolejne porcje narkotyków odnaleziono w jego domu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających sprawca odpowie w warunkach ”recydywy”, za co grozi mu do 10 lat za kratami.

narkotyki, amfetamina
fot. Policja


W sobotnią noc, na bielskiej ul. Piotra Skargi, policjanci służb ponadnormatywnych w drodze na interwencję, zauważyli podejrzanego mężczyznę, który zachowywał się nienaturalnie, był pobudzony i nerwowy. W czasie kontroli wyjął z kieszeni spodni dwa woreczki foliowe z białym proszkiem, które chciał połknąć. Szybka reakcja funkcjonariuszy udaremniła mu ten zamiar.

Policjanci zabezpieczyli woreczki, w których znajdowało się aż 80 porcji odurzających amfetaminy. Zażycie takiej ilości narkotyków mogło stanowić dawkę śmiertelną. Podczas przeszukania zatrzymanego policjanci odnaleźli także wagę elektroniczną. Pozostałe narkotyki - w sumie blisko 10 porcji amfetaminy i kolejną wagę, odnaleziono w czasie przeszukania mieszkania sprawcy.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. W przeszłości był już karany za posiadanie środków odurzających, za co trafił do więzienia na przeszło rok czasu. Za obecne przestępstwo odpowie w warunkach „recydywy”. Teraz za nieprzestrzeganie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i posiadanie wbrew jej przepisom znacznych ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.