bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 lutego 2015
  • 6 marca 2015
  • wyświetleń: 12462

Delfin.pl - teraz darmowa dostawa!

Artykuł sponsorowany:

Potrzebujesz zrobić duże zakupy, nie chcesz nosić ciężkich torb, chcesz dostarczyć zakupy starszej osobie lub cenisz wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, to jesteś w dobrym miejscu.

Spożywczy sklep internetowy WWW.DELFIN.PL pozwala na wygodne zrobienie zakupów przez Internet, teraz z darmową dostawą do domu na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego!

Sklep Delfin
Sklep DELFIN


Firma „DELFIN” Spółka Jawna istnieje od 2006 roku, ale handlem spożywczym zajmujemy się od 2002 roku. W roku 2013 roku postanowiliśmy rozbudować nasze usługi o sprzedaż przez internet. Sprzedaż produktów w sklepie internetowym DELFIN.PL prowadzona jest z funkcjonującego supermarketu DELFIN. Sklep ma powierzchnie 750 m2 sali sprzedażowej i dysponuje bardzo szerokim asortymentem, sprawdzonym przez nas i naszych klientów.

www.delfin.pl
Sklep internetowy DELFIN.PL


Zakupy w sklepie są dostarczane do klientów od godziny 9.00 do godziny 19.00. od poniedziałku do soboty NA TERENIE BIELSKA-BIAŁEJ, POWIATU BIELSKIEGO, WADOWICKIEGO ORAZ OŚWIĘCIMSKIEGO. W niedziele zakupy nie są dostarczane.

Klient ma możliwość wyboru preferowanego czasu dostawy w 2 godzinnych okienkach. W przypadku braku możliwości realizacji dostawy w preferowanym czasie, obsługa sklepu kontaktuje się z klientem w celu wyboru dogodnego czasu dostawy. Posiadamy również możliwość odbioru osobistego zakupów w siedzibie MARKETU DELFIN. W przypadku odbioru osobistego konieczne jest wybranie dwugodzinnych okien odbioru, w których Klient zobowiązuje się odebrać zakupy.

W Naszym sklepie internetowym umieszczane są wszelkie promocje oraz okazje (delfin.pl/okazje) dostępne również w sklepach stacjonarnych (adresy sklepów znajdą Państwo tutaj delfin.pl/lokalizacje_sklepow). Ceny w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych są takie same!

Nie zwlekaj! Złóż zamówienie i odbierz zakupy w wyznaczonym miejscu i czasie!