bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 1663

Zatrzymani bracia włamywacze

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali trzech braci w wieku od 18-21 lat, podejrzanych o próbę włamania do sklepu spożywczego przy ul. Sixta w Bielsku-Białej.

włamanie
fot. Policja


W niedzielę nad ranem włamywacze wybili szybę w sklepie i usiłowali się przedostać do środka. Mieli pecha, bo zauważył ich świadek, który zaalarmował o zdarzeniu policjantów. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego, którzy patrolowali ulice centrum miasta. Na widok stróżów prawa rabusie rzucili się do ucieczki. Policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu. Obezwładniono ich i zakuto w kajdanki.

Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 0,5-2,5 promili alkoholu. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. W ich mieszkaniu policjanci odnaleźli telefon komórkowy, który pochodził z kradzieży. Sprawcy usłyszą zarzuty włamania i usiłowania kradzieży cudzego mienia, za co mogą spędzić w więzieniu najbliższe 10 lat. W przeszłości byli już karani za podobnie czyny. O ich dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.