bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2193

BBardzo Fajne Targi - zapowiedź

Za nami:

W najbliższy weekend 20-21 grudnia w godzinach 15-21 odbędą się BBardzo Fajne Targi organizowane w ramach Świąt na Starówce. To druga edycja wydarzenia, które w ubiegłym roku zostało zorganizowane pod nazwą "Targi Fajnych Rzeczy".

BBardzo Fajne Targi to okazja do zakupu prezentów świątecznych dla swoich bliskich. Nie zabraknie ciekawej biżuterii, modnych ubrań, niepowtarzalnych akcesoriów i zabawek dla dzieci, wyjątkowych elementów wyposażenia wnętrz - tworzonych w niewielkich warsztatach, przez ludzi z pasją i talentem. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

bbtargi


Impreza odbędzie się pod arkadami na bielskich Podcieniach, gdzie przez te dwa targowe dni zostaną rozłożone stoiska wystawców, prezentujących swoje wyroby. Organizatorzy zadbają o świąteczny klimat i odpowiedni nastrój. Będzie można też napić się kawy lub gorącej herbaty, bowiem na czas targów przeniesie się na Podcienia współorganizująca targi Klubokawiarnia Aquarium, działająca na co dzień na pierwszym piętrze Galerii Bielskiej BWA.

BBardzo Fajne Targi na Facebooku: www.facebook.com/events/1514809512136225/?fref=ts

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.