bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1681

Uszkodzili rogatkę na przejeździe

Policjanci z Jasienicy zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy uszkodzili rogatkę na przejeździe kolejowym w Jasienicy. Dodatkowo dwaj z nich zaatakowali interweniujących policjantów i skopali radiowóz.

W niedzielę po południu policjanci otrzymali informację o chuliganach którzy połamali rogatkę na nieczynnym przejeździe kolejowym przy ul. Polnej w Jasienicy. Na miejsce już po chwili dotarł policyjny patrol. Mundurowi zatrzymali czterech pijanych mężczyzn w wieku od 19 do 24 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 3 promili alkoholu.

W czasie zatrzymania, dwaj z nich zachowywali się wyjątkowo agresywnie i arogancko wobec stróżów prawa. Chcąc udaremnić zatrzymanie szarpali policjantów za mundury i zwracali się do nich wulgarnym słownictwem. Kopniakami uszkodzili błotnik w radiowozie.

Sprawcy zostali szybko i skutecznie obezwładnieni i zakuci w kajdanki. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. W poniedziałek usłyszą zarzuty. Wszyscy tłumaczyć się będą za uszkodzenie cudzego mienia, a dwaj z nich dodatkowo za naruszenie nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenie. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.