bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 grudnia 2014
  • 22 grudnia 2014
  • wyświetleń: 3463

Rejestrator wróci w tym roku

Do końca 2014 roku na skrzyżowanie ulic Piastowskiej, 3 Maja i Warszawskiej powróci urządzenie rejestrujące przejazd pojazdów na czerwonym świetle.

- Urządzenie zostanie zamontowane do 29 grudnia 2014 roku - potwierdza zastępca komendanta straży miejskiej w Bielsku-Białej - Krystian Kowalczyk.

fotoradar, rejestrator
Testowany rejestrator na kilka miesięcy zniknął ze skrzyżowania, ale niebawem tam powróci już jako własność miasta · fot. bielsko.info


Przypominamy, że miasto znalazło pieniądze na zakup urządzenia do rejestrowania przejazdu pojazdów na czerwonym świetle. Środki w tegorocznym budżecie zostały zabezpieczone na wrześniowej sesji rady miejskiej. Radni zdecydowali o przeznaczeniu na ten cel kwoty 265 tysięcy złotych.

Urządzenie stanie na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej, 3 Maja i Warszawskiej. Ma być sposobem na piratów drogowych, którzy przejeżdżają przez krzyżówkę na czerwonym świetle. Rejestratorem będzie zarządzać straż miejska, a pieniądze z mandatów mają zasilić budżet miasta.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.