bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2046

60-letni mężczyzna zginął w pożarze

W sobotni poranek ogień pojawił się w drewnianym budynku jednorodzinnym przy ulicy Rolniczej w Rybarzowicach, w którym mieszkał niepełnosprawny mężczyzna. Niestety 60-latek zginął na skutek zaczadzenia.

Gdy tylko strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, zabezpieczeni w aparaty powietrzne weszli do płonącego budynku, aby przeszukać obiekt. W jednym z pomieszczeń odnaleźli nieprzytomnego mężczyznę, którego natychmiast ewakuowano na zewnątrz i przekazano pogotowiu ratunkowemu. Niestety mieszkańca nie udało się uratować. 60-letni mężczyzna zginął przez zaczadzenie.

Wewnątrz panowała wysoka temperatura i bardzo duże zadymienie. Po ugaszeniu pożaru zdemontowano część podłogi oraz oddymiono pomieszczenia. Cały budynek sprawdzono kamerą termowizyjną.

Trwa ustalanie przyczyn pożaru. Zajmie się tym biegły z zakresu pożarnictwa. W takcie działań lekkiemu wypadkowi przy pracy uległ 23 letni strażak z OSP Rybarzowice.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.