bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 grudnia 2014
  • 14 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2352

W niedzielę zmiana rozkładu jazdy

W niedzielę 14 grudnia zmienia się rozkład jazdy przewoźników kolejowych. Koleje Śląskie, podobnie jak podczas poprzednich aktualizacji rozkładu, przeprowadzają akcję informacyjną.

Do 15 grudnia 30 informatorów będzie można spotkać na 10 dworcach - w Częstochowie, Bielsku-Białej, Katowicach, Gliwicach, Pszczynie, Sosnowcu, Tychach, Rybniku, Tarnowskich Górach i Czechowicach-Dziedzicach.

rozkład jazdy pkp
Hala dworca kolejowego w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Informatorzy, ubrani w pomarańczowe kamizelki, będą rozdawać ulotki oraz odpowiadać na pytania dotyczące zmian w rozkładzie jazdy.

Najważniejsze zmiany w nowym rozkładzie jazdy na jakie napotkają pasażerowie względem obecnie obowiązującego rozkładu jazdy to m.in.:
  • Koleje Śląskie nie będą realizować połączeń na liniach Bielsko-Biała - Wadowice - połączenia będą realizowane przez Przewozy Regionalne,
  • w dni robocze powstanie nowa relacja bezpośrednia Częstochowa - Żywiec - Częstochowa,
  • kursy pociągów na linii Rybnik - Pszczyna zostaną wydłużone do Bielska-Białej Głównej, powstanie także nowa relacja Racibórz - Bielsko-Biała,
  • zwiększona zostanie liczba bezpośrednich pociągów na relacji Czechowice Dziedzice - Oświęcim - Katowice - Tarnowskie Góry - Lubliniec oraz Cieszyn - Czechowice Dziedzice - Oświęcim - Katowice.


Nowy rozkład jazdy Kolei Ślaskich można znaleźć na stronie www.kolejeslaskie.com.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.