bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1351

Zostań wolontariuszem WOŚP

Do piątku włącznie trwa rejestracja wolontariuszy 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 11 stycznia 2015 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: [url=gr.bielskobiala@pck.org.pl]gr.bielskobiala@pck.org.pl[/url]. W tytule maila należy wpisać: "WOŚP 2015, imię i nazwisko wolontariusza".

WOŚP
Wolontariusze WOŚP · fot. WOŚP


W treści maila należy podać następujące informacje: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania, dane kontaktowe, dane placówki szkolnej (dotyczy uczniów). Dodatkowo należy przesłać zdjęcie w formacje JPG o wymiarach co najmniej 800x800 pikseli.

Na jedno konto e-mail może zostać zarejestrowany tylko jeden wolontariusz - każde zgłoszenie powinno zawierać indywidualny adres mailowy wolontariusza. Po wysłaniu maila sztab wyśle informację zwrotną, a w niej instrukcję, co należy zrobić, aby zakończyć proces rejestracji.

Wysłanie zgłoszenia elektronicznego nie jest jednoznaczne z zarejestrowaniem wolontariusza.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.