bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2659

Włamywacz ukradł drewniany miecz

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 30-letniego bielszczanina, podejrzanego o włamanie do Peugeota. Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany był przez sąd. Czeka go odsiadka kary pozbawienia wolności za wcześniejsze włamania i kradzieże.

Sprawca wyłamał zamki w Peugeocie zaparkowanym na bielskim Placu Fabrycznym, z którego skradł radioodtwarzacz, drewniany miecz treningowy i lusterka. Policjanci poszukiwali włamywacza. Ustalili, że za przestępstwem tym może stać dobrze im znany 30-latek z centrum miasta. W czwartek wkroczyli do jego mieszkania, gdzie w czasie przeszukania odnaleźli skradziony miecz i lusterka.

Zatrzymali sprawcę, który usłyszał zarzuty i przyznał się do włamania. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd. Czeka go bowiem kilkumiesięczny pobyt w zakładzie karnym za wcześniejsze kradzieże i włamania. Zatrzymany trafił już do aresztu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.