bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2014
  • 6 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2146

Mikołajkowe spotkanie w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Bajkowy spektakl teatralny, liczne konkursy, zabawy ze śnieżynkami oraz pamiątkowe fotografie ze świętym Mikołajem - te i wiele innych atrakcji dla najmłodszych zaplanowano na 6 grudnia w Centrum Handlowym Auchan.

Jedną z atrakcji przygotowanych przez specjalnego gościa i Śnieżynki będzie magiczny spektakl pt. "Igraszki ze św. Mikołajem". Najmłodsi fani teatru poznają Zosię, która chętnie pomaga spotkanym na swej drodze mieszkańcom lasu. Czy jej dobre uczynki zostaną nagrodzone? Dlaczego warto być grzecznym przez cały rok? Na te i wiele innych pytań z pewnością odpowie przedstawiona historia.

W świąteczną atmosferę wprowadzą także liczne zabawy przygotowane przez towarzyszki Mikołaja. Maluchy będą mogły spróbować swoich sił w świątecznym quizie czy mikołajkowych kalamburach, a także poznać wesołe piosenki prosto z Laponii. Na wszystkich uczestników czekają słodkie upominki.

Aby upamiętnić wyjątkowe spotkanie ze św. Mikołajem, najmłodsi będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Rodzice, którzy chcieliby, aby ich pociecha otrzymała prezent mikołajkowy z rąk Mikołaja, będą mogli wcześniej przekazać podarunek animatorom.

Zabawy z Mikołajem odbędą się w sobotę 6 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421. Świąteczne animacje potrwają od godziny 11.00 do godziny 17.00. Spektakl przedstawiony będzie dwukrotnie, o godzinie 13.00 i 15.00.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj