bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2341

Szukają wystawców do targów

Za dwa tygodnie odbędą się BBardzo Fajne Targi organizowane w ramach Świąt na Starówce. Wydarzenie, w czasie którego promowane będzie ambitne rękodzieło i dizajn, odbędzie się pod arkadami na ul. Podcienia w dniach 20-21 grudnia.

Ubiegłoroczna edycja pod nazwą "Targi Fajnych Rzeczy" cieszyła się ogromnym zainteresowaniem bielszczan, którzy licznie wzięli w niej udział, kupując prezenty świąteczne dla swoich bliskich.

Nie zabrakło ciekawej biżuterii, modnych ubrań, niepowtarzalnych akcesoriów i zabawek dla dzieci, wyjątkowych elementów wyposażenia wnętrz - tworzonych w niewielkich warsztatach, przez ludzi z pasją i talentem.

Fundacja Kultury "Kalejdoskop", która jest organizatorem wydarzenia, czeka do 10 grudnia na zgłoszenia od osób, które chciałyby wziąć udział w targach w charakterze wystawcy.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.fundacja-kalejdoskop.org/bbtargi2014. BBardzo Fajne Targi na Facebooku: www.facebook.com/events/1514809512136225/?fref=ts

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.